Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY / ATMEL > DSC1123BL5-125.0000
DSC1123BL5-125.0000
DSC1123BL5-125.0000 Microchip Technology / Atmel
20005745A-1149186.pdf
Hersteller: Microchip Technology / Atmel
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator Low PWR LVDS -40C-105C5C
auf Bestellung 277 Stücke:
Lieferzeit 598-602 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1123BL5-125.0000 Microchip Technology / Atmel
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 22mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 197 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSC1123BL5-125.0000 DSC1123BL5-125.0000 Hersteller : Microchip Technology DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 22mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 125 MHz