Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY / ATMEL > DSC1123NL2-100.0000
DSC1123NL2-100.0000
DSC1123NL2-100.0000 Microchip Technology / Atmel
DSC1101_21_Low_Jitter_Precision_CMOS_Oscillator_DS-1903789.pdf
Hersteller: Microchip Technology / Atmel
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, High Perf, Single CMOS Output, -40C-85C, 50ppm
auf Bestellung 203 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1123NL2-100.0000 Microchip Technology / Atmel
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 22mA, Supplier Device Package: 6-CDFN (7x5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1255 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DSC1123NL2-100.0000 DSC1123NL2-100.0000 Hersteller : Microchip Technology DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 22mA
Supplier Device Package: 6-CDFN (7x5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 100 MHz