Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1203NI1-100M0000
DSC1203NI1-100M0000
DSC1203NI1-100M0000 Microchip Technology
DSC12x2-3-4-High-Performance-Differential-MEMS-Oscillators-DS20006011.pdf
Hersteller: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS OSC, LVDS, 100MHz, 50PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm
auf Bestellung 289 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1203NI1-100M0000 Microchip Technology
Description: MEMS OSC HP 100MHZ LVDS -40C-85C, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 32mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1203NI1-100M0000 DSC1203NI1-100M0000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel DSC12x2_3_4_High_Performance_Differential_MEMS_Osc-2933354.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Osc, High performance, 100MHz, LVDS, -40C-85C, 50ppm, 7.0x5.0mm
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSC1203NI1-100M0000 Hersteller : Microchip Technology Description: MEMS OSC HP 100MHZ LVDS -40C-85C
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 32mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 100 MHz