Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY / ATMEL > DSC1221CL2-25M00000
DSC1221CL2-25M00000
DSC1221CL2-25M00000 Microchip Technology / Atmel
DSC12x2_3_4_High_Performance_Differential_MEMS_Osc-3043320.pdf
Hersteller: Microchip Technology / Atmel
Standard Clock Oscillators MEMS Osc, High performance, 25MHz, LVCMOS, -40C-105C, 25ppm, 3.2x2.5mm
auf Bestellung 37 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1221CL2-25M00000 Microchip Technology / Atmel
Description: OSC MEMS SMD HIGH PERFORMANCE, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 27mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote DSC1221CL2-25M00000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 27mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
DSC1221CL2-25M00000 DSC1221CL2-25M00000 Hersteller : Microchip Technology DSC12x1-High-Performance-CMOS-MEMS-Oscillator-DS20006010.pdf MEMS Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 25MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -40 to 105C, 3.2 x 2.5mm