Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1221DA2-25M00000
DSC1221DA2-25M00000
DSC1221DA2-25M00000 Microchip Technology
DSC12x1-High-Performance-CMOS-MEMS-Oscillator-DS20006010.pdf
Hersteller: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 25MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -40 to 125C, 2.5 x 2.0mm
auf Bestellung 406 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1221DA2-25M00000 Microchip Technology
Description: OSC MEMS SMD HIGH PERFORMANCE, Packaging: Tube, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 27mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1221DA2-25M00000 DSC1221DA2-25M00000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel DSC12x2_3_4_High_Performance_Differential_MEMS_Osc-3043320.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Osc, High performance, 25MHz, LVCMOS, -40C-125C, 25ppm, 2.5x2.0mm
auf Bestellung 502 Stücke:
Lieferzeit 435-439 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 27mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 25 MHz