Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY / ATMEL > DSC1222DI2-156M2500
DSC1222DI2-156M2500
DSC1222DI2-156M2500 Microchip Technology / Atmel
DSC12x2_3_4_High_Performance_Differential_MEMS_Osc-2933354.pdf
Hersteller: Microchip Technology / Atmel
Standard Clock Oscillators MEMS Osc, High performance, 156.25MHz, LVPECL, -40C-85C, 25ppm, 2.5x2.0mm
auf Bestellung 44 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1222DI2-156M2500 Microchip Technology / Atmel
Description: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 50mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-VDFN (2.5x2).
Weitere Produktangebote DSC1222DI2-156M2500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1222DI2-156M2500 DSC1222DI2-156M2500 Hersteller : Microchip Technology DSC12x2-3-4-High-Performance-Differential-MEMS-Oscillators-DS20006011.pdf Description: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 50mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-VDFN (2.5x2)
Produkt ist nicht verfügbar
DSC1222DI2-156M2500 DSC1222DI2-156M2500 Hersteller : Microchip Technology DSC12x2-3-4-High-Performance-Differential-MEMS-Oscillators-DS20006011.pdf MEMS Oscillators MEMS OSC, PECL, 156.25MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 2.5 x 2.0mm