Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC6001HI2B-024.0000
DSC6001HI2B-024.0000
DSC6001HI2B-024.0000 Microchip Technology
DSC60xxB-Ultra-Small-Ultra-Low-Power-MEMS-Oscillator-DS20006133.pdf
Hersteller: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 24MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 1.6 x 1.2mm
auf Bestellung 281 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC6001HI2B-024.0000 Microchip Technology
Description: MEMS OSC 1612 25PPM, Packaging: Bag, Package / Case: 4-VFLGA, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 1.3mA (Typ), Supplier Device Package: 4-VFLGA (1.6x1.2), Height - Seated (Max): 0.035" (0.89mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote DSC6001HI2B-024.0000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC6001HI2B-024.0000 DSC6001HI2B-024.0000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel DSC60xxB_Ultra_Small_Ultra_Low_Power_MEMS_Oscillat-1660527.pdf Standard Clock Oscillators Ultra-low Power MEMS Oscillator, 1612,-40C to+85C, 25ppm
auf Bestellung 845 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Packaging: Bag
Package / Case: 4-VFLGA
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 1.3mA (Typ)
Supplier Device Package: 4-VFLGA (1.6x1.2)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.89mm)
Frequency: 24 MHz