DSF107Q3R0
DSF107Q3R0 Knowles / Illinois Capacitor
DSF.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Supercapacitors / Ultracapacitors 100F 3.0V 22*45
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSF107Q3R0 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAPACITOR 100F -10%, +30% 3V TH, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Capacitance: 100 F, Voltage - Rated: 3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSF107Q3R0 DSF107Q3R0 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE DSF.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 100F 3.0V 22*45
auf Bestellung 209 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSF107Q3R0 DSF107Q3R0 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles DSF.pdf Description: CAPACITOR 100F -10%, +30% 3V TH
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Capacitance: 100 F
Voltage - Rated: 3 V
auf Bestellung 29 Stücke:
DSF107Q3R0 DSF107Q3R0 Hersteller : CORNELL DUBILIER 3410536.pdf Description: CORNELL DUBILIER - DSF107Q3R0 - SUPER CAPACITOR, 100F, 3V, RADIAL
tariffCode: 85322900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 52 Stücke:
DSF107Q3R0 DSF107Q3R0 Hersteller : Cornell Dubilier dsf.pdf Cap Supercap 100F 3V -10% to 30% ( 22 X 45mm ) Snap-In Aluminum Cylindrical Can 10mm 300uA 0.008 Ohm 1000h 85°C