Produkte > FESTO CORPORATION > DSNU-32-50-PPV-A
DSNU-32-50-PPV-A
DSNU-32-50-PPV-A Festo Corporation
196022
Hersteller: Festo Corporation
Description: ROUND CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 1.969" (50.00mm)
Connection Method: G1/8
Shaft Detail: External Thread M10 x 1.25
Operation: Double Acting
Construction: Round Cylinder
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSNU-32-50-PPV-A Festo Corporation
Description: ROUND CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 1.969" (50.00mm), Connection Method: G1/8, Shaft Detail: External Thread M10 x 1.25, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.