DSP56303VF100 Freescale Semiconductor
FSCLS03811-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: DSP, 24-EXT BIT, 100MHZ, CMOS, P
Packaging: Bulk
Package / Case: 196-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, SSI, SCI
Type: DSP
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Non-Volatile Memory: ROM (576B)
On-Chip RAM: 24kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 3.30V
Clock Rate: 100MHz
Supplier Device Package: 196-PBGA (15x15)
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSP56303VF100 Freescale Semiconductor
Description: DSP, 24-EXT BIT, 100MHZ, CMOS, P, Packaging: Bulk, Package / Case: 196-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, SSI, SCI, Type: DSP, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Non-Volatile Memory: ROM (576B), On-Chip RAM: 24kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 3.30V, Clock Rate: 100MHz, Supplier Device Package: 196-PBGA (15x15).