DT04-12PA-CL03
DT04-12PA-CL03 TE Connectivity / DEUTSCH
ENG_CD_DT04_12PX_CL03_B2.pdf
Hersteller: TE Connectivity / DEUTSCH
Automotive Connectors DT RECP ASM
auf Bestellung 465 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DT04-12PA-CL03 TE Connectivity / DEUTSCH
Description: REC, 12P, GRY, E, FLANGE, A, Features: IP68, IP6K9K, Mounting Flange, Packaging: Box, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Gray, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.359" (9.12mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.175" (4.45mm), Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: IP68, IP6K9K, Mounting Flange
Packaging: Box
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Gray
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.359" (9.12mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.175" (4.45mm)
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled
Number of Rows: 2
auf Bestellung 595 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
DT04-12PA-CL03 DT04-12PA-CL03 Hersteller : TE Connectivity pgurl_product-dt04-12pa-cl03.pdf DT RECPT 12way, A key, w-flange, E-seal