Produkte > TE CONNECTIVITY > DT04-12PB-LE01
DT04-12PB-LE01
DT04-12PB-LE01 TE Connectivity
customerdrawingdt04-12px-le01a.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Conn Housing RCP 12 POS 9.12mm Crimp ST Panel Mount Black
auf Bestellung 195 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DT04-12PB-LE01 TE Connectivity
Description: REC, 12P, BLK, N, CAP, FLANGE, B, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 12, Pitch: 0.359" (9.12mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.175" (4.45mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DT04-12PB-LE01 DT04-12PB-LE01 Hersteller : TE Connectivity customerdrawingdt04-12px-le01a.pdf Conn Housing RCP 12 POS 9.12mm Crimp ST Panel Mount Black
auf Bestellung 257 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 527 Stücke:
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 12
Pitch: 0.359" (9.12mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.175" (4.45mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled
Number of Rows: 2
auf Bestellung 152 Stücke: