DT04-12PB-P021
DT04-12PB-P021 TE Connectivity / DEUTSCH
product-DT04-12PB-P021.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity / DEUTSCH
Automotive Connectors REC, 12P, BLK, BUSBAR 1X12, NICKEL, B
auf Bestellung 583 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DT04-12PB-P021 TE Connectivity / DEUTSCH
Description: REC, 12P, BLK, BUSBAR 1X12, NICK, Packaging: Box, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.359" (9.12mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.175" (4.45mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DT04-12PB-P021 DT04-12PB-P021 Hersteller : TE Connectivity customerdrawingdt04-12pb-p021a.pdf Conn Housing RCP 12 POS 9.12mm Screw ST Cable Mount Black Package
auf Bestellung 474 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 213 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 197 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 197 Stücke:
auf Bestellung 89 Stücke:
Packaging: Box
Number of Positions: 12
Pitch: 0.359" (9.12mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.175" (4.45mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Number of Rows: 2
auf Bestellung 222 Stücke:
auf Bestellung 218 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
DT04-12PB-P021 Hersteller : Deutsch product-DT04-12PB-P021.datasheet.pdf DT04-12PB-P021
auf Bestellung 380 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10