DT04-12PB-P027
DT04-12PB-P027 TE Connectivity / DEUTSCH
Hersteller: TE Connectivity / DEUTSCH
Automotive Connectors DT RECP ASM
auf Bestellung 52 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DT04-12PB-P027 TE Connectivity / DEUTSCH
Description: REC, 12P, BLK, BUSBAR 2X6, GOLD,, Packaging: Box, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.359" (9.12mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.175" (4.45mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.359" (9.12mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.175" (4.45mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Number of Rows: 2
auf Bestellung 503 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DT04-12PB-P027 DT04-12PB-P027 Hersteller : TE Connectivity customerdrawingdt04-12pb-p027a.pdf Conn Housing RCP 12 POS 9.12mm Crimp ST Cable Mount Black Package
auf Bestellung 221 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 24 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 18 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 405 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5