Produkte > TE CONNECTIVITY > DT04-12PB-P030
DT04-12PB-P030
DT04-12PB-P030 TE Connectivity
customerdrawingdt04-12pb-p030-.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Conn Housing RCP 12 POS 9.12mm Crimp ST Cable Mount Black Package
auf Bestellung 193 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DT04-12PB-P030 TE Connectivity
Description: REC, 12P, BLK, BUSBAR 4X3, NICKE, Features: IP68, Packaging: Bulk, Connector Type: Housing for Male Insert, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.359" (9.12mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.175" (4.45mm), Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DT04-12PB-P030 DT04-12PB-P030 Hersteller : TE Connectivity customerdrawingdt04-12pb-p030-.pdf Conn Housing RCP 12 POS 9.12mm Crimp ST Cable Mount Black Package
auf Bestellung 61 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Features: IP68
Packaging: Bulk
Connector Type: Housing for Male Insert
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.359" (9.12mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.175" (4.45mm)
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Number of Rows: 2
auf Bestellung 250 Stücke: