DT04-12PC-LE01
DT04-12PC-LE01 TE Connectivity / DEUTSCH
product-DT04-12PC-LE01.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity / DEUTSCH
Automotive Connectors DT RECP ASM
auf Bestellung 52 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details DT04-12PC-LE01 TE Connectivity / DEUTSCH
Description: REC, 12P, GRN, N, CAP, FLANGE, C, Features: Sealed, Packaging: Box, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 12, Pitch: 0.359" (9.12mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.175" (4.45mm), Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Sealed
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 12
Pitch: 0.359" (9.12mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.175" (4.45mm)
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Number of Rows: 2
auf Bestellung 142 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DT04-12PC-LE01 Hersteller : Deutsch product-DT04-12PC-LE01.datasheet.pdf DT04-12PC-LE01
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
DT04-12PC-LE01 Hersteller : TE Connectivity product-DT04-12PC-LE01.datasheet.pdf Conn Housing RCP 12 POS 9.12mm Crimp ST Panel Mount Green