DT04-12PD-L012
DT04-12PD-L012 TE Connectivity Deutsch Connectors
product-DT04-12PD-L012.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: REC, 12P, BRN, N, FLANGE, D
Features: Sealed
Contact Termination: Crimp
Color: Brown
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 12
Pitch: 0.359" (9.12mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.175" (4.45mm)
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Number of Rows: 2
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DT04-12PD-L012 TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: REC, 12P, BRN, N, FLANGE, D, Features: Sealed, Packaging: Box, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Brown, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 12, Pitch: 0.359" (9.12mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.175" (4.45mm), Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled, Number of Rows: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 196 Stücke:
Lieferzeit 230-234 Tag (e)
Anzahl Preis
DT04-12PD-L012 Hersteller : Deutsch product-DT04-12PD-L012.datasheet.pdf DT04-12PD-L012
auf Bestellung 40 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
DT04-12PD-L012 DT04-12PD-L012 Hersteller : TE Connectivity eng_cd_dt04-12px-l012_d2.pdf Conn Housing PL 12 POS 9.12mm Crimp ST Panel Mount Brown Package