DTS20F13-98PN TE Connectivity Deutsch Connectors
DTS-1.pdf
Hersteller: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
auf Bestellung 892 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTS20F13-98PN TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: DTS 20 F 13-98 PN, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Shielded, Number of Positions: 10, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 13-98, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Sealed, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote DTS20F13-98PN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DTS20F13-98PN DTS20F13-98PN Hersteller : Deutsch eng_ds_1-1773922-9_deutsch38999_0318.pdf Conn Circular PIN 10 POS Crimp ST Flange Mount 10 Terminal 1 Port Automotive
Produkt ist nicht verfügbar
DTS 20 F 13-98 PN Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS-1.pdf Description: DTS 20 F 13-98 PN
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Shielded
Number of Positions: 10
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 13-98
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C