DTS24F23-55PA TE Connectivity Deutsch Connectors
DTS-1.pdf
Hersteller: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
auf Bestellung 132 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTS24F23-55PA TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: DTS 24 F 23-55 PA, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Shielded, Number of Positions: 55, Orientation: A, Shell Size - Insert: 23-55, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Electroless Nickel, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote DTS24F23-55PA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DTS 24 F 23-55 PA Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS-1.pdf Description: DTS 24 F 23-55 PA
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Shielded
Number of Positions: 55
Orientation: A
Shell Size - Insert: 23-55
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C