DTS24W25-20SN TE Connectivity / DEUTSCH
NG_DS_1-1773860-8_38999qrg_1115-1233970.pdf
Hersteller: TE Connectivity / DEUTSCH
Circular MIL Spec Connector 30C 10#20 13#16 4#1 2
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTS24W25-20SN TE Connectivity / DEUTSCH
Description: DTS 24 W 25-20 SN, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 300VAC, 450VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, 23A, 46A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Shielded, Number of Positions: 30 (23 + 4 Coax + 3 Twinax), Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 25-20, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-38999 Series III.
Weitere Produktangebote DTS24W25-20SN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DTS 24 W 25-20 SN DTS 24 W 25-20 SN Hersteller : Deutsch eng_ds_1-1773922-9_deutsch38999_0121.pdf Conn Circular SKT 30 POS ST Jam Nut 30 Terminal 1 Port
Produkt ist nicht verfügbar
DTS24W25-20SN Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS.pdf Description: CONN RCPT 30POS JAM NUT W/SKT
Produkt ist nicht verfügbar
DTS 24 W 25-20 SN Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS-1.pdf Description: DTS 24 W 25-20 SN
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 300VAC, 450VDC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, 23A, 46A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Shielded
Number of Positions: 30 (23 + 4 Coax + 3 Twinax)
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 25-20
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C