DTS26F11-98SB TE Connectivity Deutsch Connectors
DTS.pdf
Hersteller: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: CONN PLUG 6POS STRGHT W/SKT
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTS26F11-98SB TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: DTS 26 F 11-98 SB, Packaging: Bulk, Features: Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 6, Orientation: B, Shell Size - Insert: 11-98, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Electroless Nickel, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote DTS26F11-98SB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DTS 26 F 11-98 SB Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS-1.pdf Description: DTS 26 F 11-98 SB
Packaging: Bulk
Features: Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 6
Orientation: B
Shell Size - Insert: 11-98
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C