DTS26F13-35SN TE Connectivity Deutsch Connectors
DTS-1.pdf
Hersteller: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: CONN PLUG FMALE 22POS GOLD CRIMP
auf Bestellung 3050 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTS26F13-35SN TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: DTS 26 F 13-35 SN, Packaging: Bulk, Features: Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 400VAC, 550VDC, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 22, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 13-35, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Electroless Nickel, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-38999 Series III.
Weitere Produktangebote DTS26F13-35SN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
DTS 26 F 13-35 SN Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS-1.pdf Description: DTS 26 F 13-35 SN
Packaging: Bulk
Features: Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 400VAC, 550VDC
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 22
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 13-35
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C