DTS26F19-32PN TE Connectivity Deutsch Connectors
DTS.pdf
Hersteller: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTS26F19-32PN TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: DTS 26 F 19-32 PN, Features: Coupling Nut, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 32, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 19-32, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Electroless Nickel, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote DTS26F19-32PN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DTS 26 F 19-32 PN Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS-1.pdf Description: DTS 26 F 19-32 PN
Features: Coupling Nut
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 32
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 19-32
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C