DTS26F25-61PD TE Connectivity Deutsch Connectors
DTS.pdf
Hersteller: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTS26F25-61PD TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: DTS 26 F 25-61 PD, Packaging: Bulk, Features: Coupling Nut, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 61, Orientation: D, Shell Size - Insert: 25-61, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Electroless Nickel, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote DTS26F25-61PD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DTS 26 F 25-61 PD Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS-1.pdf Description: DTS 26 F 25-61 PD
Packaging: Bulk
Features: Coupling Nut
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 61
Orientation: D
Shell Size - Insert: 25-61
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C