Produkte > DEUTSCH > DTS26W11-35SN
DTS26W11-35SN
DTS26W11-35SN Deutsch
eng_ds_1-1773922-9_deutsch38999_0318.pdf
Hersteller: Deutsch
Conn Circular SKT 13 POS Crimp ST Cable Mount 13 Terminal 1 Port
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTS26W11-35SN Deutsch
Description: DTS 26 W 11-35 SN, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Features: Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 400VAC, 550VDC, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 13, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 11-35, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DTS26W11-35SN DTS26W11-35SN Hersteller : Deutsch eng_ds_1-1773922-9_deutsch38999_0318.pdf Conn Circular SKT 13 POS Crimp ST Cable Mount 13 Terminal 1 Port
auf Bestellung 99 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
DTS26W11-35SN Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS.pdf Description: CONN PLUG 13POS STRGHT W/SKT
auf Bestellung 33 Stücke:
DTS26W11-35SN
Produktcode: 195686
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
DTS.pdf Verschiedene Bauteile > Verschiedene Bauteile 1
Produkt ist nicht verfügbar
DTS26W11-35SN DTS26W11-35SN Hersteller : TE Connectivity eng_ds_1-1773922-9_deutsch38999_0318.pdf Conn Circular SKT 13 POS Crimp ST Cable Mount 13 Terminal 1 Port
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
DTS 26 W 11-35 SN Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS-1.pdf Description: DTS 26 W 11-35 SN
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Features: Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 400VAC, 550VDC
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 13
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 11-35
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C