DTS26W11-99SN TE Connectivity Deutsch Connectors
DTS-1.pdf
Hersteller: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP
auf Bestellung 1140 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTS26W11-99SN TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: DTS 26 W 11-99 SN, Features: Coupling Nut, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 7, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 11-99, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-38999 Series III.
Weitere Produktangebote DTS26W11-99SN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DTS26W11-99SN DTS26W11-99SN Hersteller : Deutsch eng_ds_1-1773922-9_deutsch38999_0318.pdf Conn Circular SKT 7 POS Crimp ST Cable Mount 7 Terminal 1 Port
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
DTS 26 W 11-99 SN Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS-1.pdf Description: DTS 26 W 11-99 SN
Features: Coupling Nut
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 7
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 11-99
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C