DTS26W17-99SN TE Connectivity Deutsch Connectors
DTS.pdf
Hersteller: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: CONN PLUG 23POS STRGHT W/SKT
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DTS26W17-99SN TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: DTS 26 W 17-99 SN, Features: Coupling Nut, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 23, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 17-99, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote DTS26W17-99SN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DTS 26 W 17-99 SN Hersteller : TE Connectivity Deutsch Connectors DTS-1.pdf Description: DTS 26 W 17-99 SN
Features: Coupling Nut
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 23
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 17-99
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C