Produkte > VISHAY > DZ23C12-E3-08
DZ23C12-E3-08
DZ23C12-E3-08 Vishay
dz23.pdf
Hersteller: Vishay
Zener Diode Dual Common Cathode 12V 5% 7Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 243000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DZ23C12-E3-08 Vishay
Description: DIODE ZENER 12V 300MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Cathode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DZ23C12-E3-08 DZ23C12-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division dz23_series.pdf Description: DIODE ZENER 12V 300MW SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Cathode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9 V
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
DZ23C12-E3-08 DZ23C12-E3-08 Hersteller : Vishay dz23.pdf Zener Diode Dual Common Cathode 12V 5% 7Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Mindestbestellmenge: 53
Mindestbestellmenge: 9