DZ23C12-E3-18
DZ23C12-E3-18 Vishay Semiconductors
dz23_series.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 12 Volt 0.3 Watt 5%
auf Bestellung 295872 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DZ23C12-E3-18 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-23-3, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Cathode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DZ23C12-E3-18 DZ23C12-E3-18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division dz23_series.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-23-3
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Cathode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9 V
auf Bestellung 8117 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
DZ23C12-E3-18 DZ23C12-E3-18 Hersteller : Vishay dz23.pdf Zener Diode Dual Common Cathode 12V 5% 7Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW