Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > DZ23C24_R1_00001
DZ23C24_R1_00001
DZ23C24_R1_00001 Panjit International Inc.
DZ23C2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODES
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Cathode
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details DZ23C24_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODES, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Cathode, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V.
Weitere Produktangebote DZ23C24_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Power - Max: 300 mW
Produkt ist nicht verfügbar
DZ23C24_R1_00001 DZ23C24_R1_00001 Hersteller : Panjit DZ23C2V4_SERIES-1865961.pdf Zener Diodes 300mW,ZENER,SOT-23,24V