DZ23C24-TP
DZ23C24-TP Micro Commercial Co
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: DIODE ZENER ARRAY 24V SOT23
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Configuration: 1 Pair Common Cathode
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DZ23C24-TP Micro Commercial Co
Description: DIODE ZENER ARRAY 24V SOT23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Cathode, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DZ23C24-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) DZ23C2V4_7eDZ23C75_SOT_23_-2932144.pdf Zener Diodes 24V 300mW
auf Bestellung 1752 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
DZ23C24-TP DZ23C24-TP Hersteller : Micro Commercial Components dz23c2v4dz23c75sot-23-v1.pdf Diode Zener Dual Common Cathode 24V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
DZ23C24-TP DZ23C24-TP Hersteller : Micro Commercial Co DZ23C2V4~DZ23C75(SOT-23).PDF Description: DIODE ZENER ARRAY 24V SOT23
Tolerance: ±5%
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Power - Max: 300 mW