Produkte > VISHAY > DZ23C3V3-E3-08
DZ23C3V3-E3-08
DZ23C3V3-E3-08 Vishay
doc86346.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Dual Common Cathode 3.3V 5% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3803
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DZ23C3V3-E3-08 Vishay
Description: DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Cathode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DZ23C3V3-E3-08 DZ23C3V3-E3-08 Hersteller : Vishay doc86346.pdf Diode Zener Dual Common Cathode 3.3V 5% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
DZ23C3V3-E3-08 DZ23C3V3-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division dz23_series.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Cathode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Mindestbestellmenge: 53
Mindestbestellmenge: 4