Produkte > FESTO CORPORATION > DZF-50-10-A-P-A
DZF-50-10-A-P-A
DZF-50-10-A-P-A Festo Corporation
161293
Hersteller: Festo Corporation
Description: FLAT CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.394" (10.00mm)
Connection Method: G1/4
Operation: Double Acting
Construction: Compact Cylinder
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DZF-50-10-A-P-A Festo Corporation
Description: FLAT CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.394" (10.00mm), Connection Method: G1/4, Operation: Double Acting, Construction: Compact Cylinder.