Produkte > PRYSMIAN GROUP > E1504S.18.03
E1504S.18.03 Prysmian Group
?docid=8e9daddd-82b0-4ed4-a656-a8aa011ea6d3#page=108
Hersteller: Prysmian Group
E1504S.18.03
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E1504S.18.03 Prysmian Group
Description: CABLE 4COND 18AWG RED 500', Features: Rip Cord, Packaging: Bulk, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.175" (4.45mm), Usage: Alarm, Safety, Ratings: ASTM B-3, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Conductor Material: Copper, Annealed Bare, Jacket Color: Red, Part Status: Active, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Rip Cord
Packaging: Bulk
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.175" (4.45mm)
Usage: Alarm, Safety
Ratings: ASTM B-3
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Conductor Material: Copper, Annealed Bare
Jacket Color: Red
Part Status: Active
Voltage: 300 V