Produkte > PRYSMIAN GROUP > E2032S.18.10
E2032S.18.10
E2032S.18.10 Prysmian Group
?docid=8e9daddd-82b0-4ed4-a656-a8aa011ea6d3#page=125
Hersteller: Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 18AWG GRAY SHLD
Features: Drain Wire, Rip Cord
Packaging: Spool
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7/26
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
Number of Conductors: 2
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.159" (4.04mm)
Usage: Alarm, Security, Sound
Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Shield Type: Foil
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Gray
Voltage: 300 V
auf Bestellung 75506 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E2032S.18.10 Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 18AWG GRAY SHLD, Features: Drain Wire, Rip Cord, Packaging: Spool, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/26, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, Number of Conductors: 2, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.159" (4.04mm), Usage: Alarm, Security, Sound, Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Shield Type: Foil, Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: Gray, Voltage: 300 V.