E2X320041X04
E2X320041X04 Eaton - Electronics Division
eaton-e2x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1386-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CRYSTAL 2520 32MHZ 4PF 10PPM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 4pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 32 MHz
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E2X320041X04 Eaton - Electronics Division
Description: CRYSTAL 2520 32MHZ 4PF 10PPM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 4pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 32 MHz.
Weitere Produktangebote E2X320041X04
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E2X320041X04 E2X320041X04 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-e2x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1386-en.pdf Description: CRYSTAL 2520 32MHZ 4PF 10PPM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 4pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32 MHz