Produkte > PRYSMIAN GROUP > E3008S.41.86
E3008S.41.86 Prysmian Group
?docid=8e9daddd-82b0-4ed4-a656-a8aa011ea6d3#page=126
Hersteller: Prysmian Group
Description: CABLE 8COND 22AWG NATURAL
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum
Conductor Strand: 7/30
Operating Temperature: 0°C ~ 75°C
Number of Conductors: 8
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.178" (4.52mm)
Usage: Alarm, Security, Sound
Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Ratings: ASTM B-3
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Conductor Material: Copper, Annealed Bare
Jacket Color: Natural
Voltage: 300 V
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E3008S.41.86 Prysmian Group
Description: CABLE 8COND 22AWG NATURAL 100', Packaging: Bulk, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum, Conductor Strand: 7/30, Operating Temperature: 0°C ~ 75°C, Number of Conductors: 8, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.178" (4.52mm), Usage: Alarm, Security, Sound, Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Ratings: ASTM B-3, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Conductor Material: Copper, Annealed Bare, Jacket Color: Natural, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 22 AWG
Conductor Strand: 7/30
Number of Conductors: 8
Cable Type: Multi-Conductor
Usage: Alarm, Security, Sound
Ratings: ASTM B-3
Jacket Color: Natural
Voltage: 300 V