Produkte > CHEMI-CON > E32D101HPN332UDA5U
E32D101HPN332UDA5U
E32D101HPN332UDA5U Chemi-Con
1061909384505b66a161392.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 100V SCREW CHAS
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +75%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.125" (28.58mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm)
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E32D101HPN332UDA5U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 100V SCREW CHAS, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +75%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.125" (28.58mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm), Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 100 V.