Produkte > CHEMI-CON > E32D401CAN602TEM9U
E32D401CAN602TEM9U
E32D401CAN602TEM9U Chemi-Con
1061909384505b66a161392.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 6MF 400V SCREW CHAS MT
Tolerance: -10%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 8.661" (220.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6 mF
Voltage - Rated: 400 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E32D401CAN602TEM9U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 6MF 400V SCREW CHAS MT, Tolerance: -10%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 8.661" (220.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6 mF, Voltage - Rated: 400 V.