Produkte > UNITED CHEMI-CON > E32D500HPN223MA92U
E32D500HPN223MA92U United Chemi-con
Hersteller: United Chemi-con
E32D500HPN223MA92U
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E32D500HPN223MA92U United Chemi-con
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.875" (22.22mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 15.1mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 3.661" (93.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 12.58 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 14.0896 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E32D500HPN223MA92U Hersteller : United Chemi-con E32D500HPN223MA92U
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produkt ist nicht verfügbar
E32D500HPN223MA92U Hersteller : Chemi-Con Description: CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.875" (22.22mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 15.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 3.661" (93.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 12.58 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 14.0896 A @ 50 kHz