Produkte > UNITED CHEMI-CON > E32D500LPN303TDA5M
E32D500LPN303TDA5M United Chemi-Con
U32D%20Series.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 30000uF 50 Volt
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E32D500LPN303TDA5M United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 30000UF 50V SCREW, Tolerance: -10%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.125" (28.58mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 30000 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote E32D500LPN303TDA5M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E32D500LPN303TDA5M Hersteller : United Chemi-con nods.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors
Produkt ist nicht verfügbar
E32D500LPN303TDA5M Hersteller : United Chemi-Con U32D%20Series.pdf Description: CAP ALUM 30000UF 50V SCREW
Tolerance: -10%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.125" (28.58mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 30000 µF
Voltage - Rated: 50 V