Produkte > UNITED CHEMI-CON > E32D630HPN224MEM9U
E32D630HPN224MEM9U United Chemi-con
Hersteller: United Chemi-con
E32D630HPN224MEM9U
auf Bestellung 462 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E32D630HPN224MEM9U United Chemi-con
Description: CAP ALUM 220000UF 20% 63V SCREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 4mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Capacitance: 220000 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 53.86 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 60.32 A @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote E32D630HPN224MEM9U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E32D630HPN224MEM9U Hersteller : Chemi-Con Description: CAP ALUM 220000UF 20% 63V SCREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.000" Dia (76.20mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Capacitance: 220000 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 53.86 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 60.32 A @ 50 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
E32D630HPN224MEM9U Hersteller : Chemi-Con 1061909384505b66a161392-1952421.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 220000UF 63V