Produkte > CHEMI-CON > E36D101LPN451TA54U
E36D101LPN451TA54U
E36D101LPN451TA54U Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 450UF 100V SCREW
Tolerance: -10%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.126" (54.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 450 µF
Voltage - Rated: 100 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D101LPN451TA54U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 450UF 100V SCREW, Tolerance: -10%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.126" (54.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 450 µF, Voltage - Rated: 100 V.