Produkte > UNITED CHEMI-CON > E36D250HPN643UC79M
E36D250HPN643UC79M
E36D250HPN643UC79M United Chemi-Con
1687836876505b6669848e0-1100623.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 64000uF 25 Volt
auf Bestellung 89 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D250HPN643UC79M United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 64000UF 25V SCREW, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.875" (22.22mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 3.125" (79.38mm), Capacitance: 64000 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote E36D250HPN643UC79M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E36D250HPN643UC79M Hersteller : Chemi-Con U36D%20Series.pdf Description: CAP ALUM 64000UF 25V SCREW
Tolerance: -10%, +75%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.875" (22.22mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 3.125" (79.38mm)
Capacitance: 64000 µF
Voltage - Rated: 25 V