Produkte > UNITED CHEMI-CON > E36D350LPN104TDA5N
E36D350LPN104TDA5N
E36D350LPN104TDA5N United Chemi-Con
1687836876505b6669848e0-1100623.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100000uF 35 Volt
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D350LPN104TDA5N United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100000UF 35V SCREW CHAS, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +50%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.125" (28.58mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm), Capacitance: 100000 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote E36D350LPN104TDA5N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E36D350LPN104TDA5N Hersteller : Chemi-Con U36D%20Series.pdf Description: CAP ALUM 100000UF 35V SCREW CHAS
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +50%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.125" (28.58mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 4.125" (104.78mm)
Capacitance: 100000 µF
Voltage - Rated: 35 V