Produkte > CHEMI-CON > E36D350LPN233TC48M
E36D350LPN233TC48M
E36D350LPN233TC48M Chemi-Con
U36D%20Series.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 23000UF 35V SCREW CHAS
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +50%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.875" (22.22mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.875" (47.63mm)
Capacitance: 23000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D350LPN233TC48M Chemi-Con
Description: CAP ALUM 23000UF 35V SCREW CHAS, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +50%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.875" (22.22mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.875" (47.63mm), Capacitance: 23000 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote E36D350LPN233TC48M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E36D350LPN233TC48M E36D350LPN233TC48M Hersteller : United Chemi-Con 1687836876505b6669848e0-1100623.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 23000uF 35 Volt