Produkte > UNITED CHEMI-CON > E36D451CSN203MFP0M
E36D451CSN203MFP0M United Chemi-Con
1687836876505b6669848e0-1100623.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 20000uF 450 Volt
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D451CSN203MFP0M United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 20000UF 20% 450V SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 20000 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Weitere Produktangebote E36D451CSN203MFP0M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E36D451CSN203MFP0M Hersteller : Chemi-Con U36D Series.pdf Description: CAP ALUM 20000UF 20% 450V SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 20000 µF
Voltage - Rated: 450 V