Produkte > CHEMI-CON > E36D500LPN392TA41U
E36D500LPN392TA41U
E36D500LPN392TA41U Chemi-Con
Chemi_Con_442024_U36DSeries.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 50VDC 3900uF Tol - 10 %, + 50 %
auf Bestellung 155 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E36D500LPN392TA41U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3900UF 50V SCREW, Tolerance: -10%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 1.375" Dia (34.93mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.625" (41.28mm), Capacitance: 3900 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E36D500LPN392TA41U E36D500LPN392TA41U Hersteller : Chemi-Con Description: CAP ALUM 3900UF 50V SCREW
Tolerance: -10%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 1.375" Dia (34.93mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.625" (41.28mm)
Capacitance: 3900 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 1467 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
E36D500LPN392TA41U E36D500LPN392TA41U Hersteller : United Chemi-Con 1687836876505b6669848e0-1952434.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 50VDC 3900uF Tol - 10 %, + 50 %