E3X120041X10
E3X120041X10 Eaton - Electronics Division
eaton-e3x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1387-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CRYSTAL 3225 12MHZ 4PF 10PPM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 4pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 12 MHz
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E3X120041X10 Eaton - Electronics Division
Description: CRYSTAL 3225 12MHZ 4PF 10PPM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 4pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 12 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E3X120041X10 E3X120041X10 Hersteller : Eaton Electronics eaton-e3x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1387-en.pdf Resonators 12 MHZ 4PF 10PPM
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
E3X120041X10 E3X120041X10 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-e3x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1387-en.pdf Resonators 12 MHZ 4PF 10PPM
Mindestbestellmenge: 8
E3X120041X10 E3X120041X10 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-e3x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1387-en.pdf Description: CRYSTAL 3225 12MHZ 4PF 10PPM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 4pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 12 MHz