E3X120121ZA2
E3X120121ZA2 Eaton - Electronics Division
eaton-e3xa-automotive-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1390-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CRYSTAL 3225 12MHZ 12PF 10PPM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 12 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E3X120121ZA2 Eaton - Electronics Division
Description: CRYSTAL 3225 12MHZ 12PF 10PPM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 12 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E3X120121ZA2 E3X120121ZA2 Hersteller : Eaton Electronics eaton-e3x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1387-en.pdf Resonators 12 MHZ 12PF 10PPM
auf Bestellung 179 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
E3X120121ZA2 E3X120121ZA2 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-e3xa-automotive-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1390-en.pdf Description: CRYSTAL 3225 12MHZ 12PF 10PPM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 12 MHz